Werkplaatsen

In de werkplaatsen van Gered Gereedschap wordt het gereedschap gesorteerd, opgeknapt en verzendklaar gemaakt voor projectpartners in ontwikkelingslanden.

De helft van alle Gered Gereedschap werkplaatsen is geheel voor en door vrijwilligers georganiseerd. De andere helft bestaat uit werkplaatsen die onderdeel zijn van Reclassering Nederland, welzijnsinstellingen, (re)integratieprojecten of dagactiviteitencentra in bijvoorbeeld psychiatrie of verslaafdenzorg.

Hieronder vindt u een overzicht van de werkplaatsen op alfabetische volgorde

Amsterdam
Stichting Gered Gereedschap Amsterdam
Zeeburgerdijk 265
1095 AC Amsterdam
Telefoon: 020-6329784
Openingstijden: maandag, donderdag en vrijdag van 9:00 – 15:00 uur
E-mail: amsterdam@geredgereedschap.nl
Website: www.leerwerkplaats-gg.nl
Amsterdam
RN Werkstraf Unit Amsterdam/Gered Gereedschap
Lutmastraat 199
1074 TV Amsterdam
Telefoon: 088-8041204
E-mail: rnamsterdam@geredgereedschap.nl
Arnhem
RN Werkstraf Unit Arnhem/Gered Gereedschap
Industriestraat 9C
6827 BD Arnhem
Telefoon: Kleefsewaard 088 – 804 14 42 te bereiken maandag t/m donderdag tussen 08.30 uur en 15.30 uur
E-mail: Re-integratie-arnhem@reclassering.nl
Best
Stichting Gered Gereedschap Best
Oranjestraat 88
5682 CD Best
Telefoon:06-25252683 (Toon van Rooij)
Openingstijden: Ma, Di, Do en Vr. 13.00 – 16.00 uur
E-mail: best@geredgereedschap.nl
Den Dolder
Stichting Altrecht, WIJ3.0, Gered Gereedschap Den Dolder
Eikenpage 6, gebouw Boerhaave
3734 AC Den Dolder
Telefoon: 030-2256217/6248
Openingstijden: ma t/m do van 10:00 tot 12:00 uur
E-mail: dendolder@geredgereedschap.nl
Den Haag
Stichting Gered Gereedschap Den Haag
Junostraat 12a
2516 BR Den Haag (Industrieterrein Binckhorst)
Telefoon: 070-3679501
Openingstijden: ma t/m vr van 10:00 tot 14:00 uur
E-mail: denhaag@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschap-denhaag.nl
Den Haag
RN Werkstraf Unit Den Haag/Gered Gereedschap
E-mail: rndenhaag@geredgereedschap.nl
Deventer
Stichting Gered Gereedschap Deventer
Spanjaardsdijk 92B
7434 RT Lettele
Telefoon: 06-10358671
Openingstijden: ma 13:00 tot 16:30 uur, di en wo 10:00 tot 16:30 uur
E-mail: deventer@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschap.nl/deventer 
Ede
Nieuwland, Prisma Dagbesteding
Stationsweg 74
6711 PV Ede
Openingstijden: di van 10.00 – 11.30 uur
E-mail: ede@geredgereedschap.nl
Eibergen
Stichting Gered Gereedschap Achterhoek
Meidoornstraat 62A
7151ZS Eibergen
Telefoon: 06-51495133
E-mail: achterhoek@geredgereedschap.nl
Enschede
RN Werkstraf Unit de keet/Gered gereedschap
Het Wolbert 15
7547 RA Enschede
tel. 053-4345951 bereikbaar op dinsdagen van 13.00 tot 16.00 uur
E-mail: h.janssen@reclassering.nl
Franeker
De Skûle Welzijn/Gered Gereedschap Franeker
Godsacker 35
8801 LM Franeker
Telefoon: 0517-393750
E-mail: franeker@geredgereedschap.nl
Geldrop
Stichting Gered Gereedschap Geldrop-Mierlo
Tournooiveld 10
5663 EA Geldrop
Telefoon: 040-2852705
Openingstijden: ma t/m vr van 9:00 tot 12:00 uur. Do van 9:00 tot 16:00 uur
E-mail: geldrop@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschapgeldropmierlo.nl
Groningen
Vereniging Gered Gereedschap Groningen
Helperoostsingel 17a
9722 AP Groningen
Telefoon: 050-3130351
Openingstijden: ma t/m vr van 9:00 tot 16:00 uur
E-mail: groningen@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschapgroningen.nl
Heerlen
Stichting Gered Gereedschap Parkstad Limburg
Spoorsingel 46 B
6412 AC Heerlen
Telefoon: 045-5726726
Openingstijden: ma t/m vr van 9:00 tot 12:30 uur
E-mail: heerlen@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschapparkstadlimburg.nl
Heiloo
Stichting Gered Gereedschap Kennemerland
Geen inleveradres
Westerweg 164A
1852 AN Heiloo
Telefoon: 072-5320891
E-mail: heiloo@geredgereedschap.nl
Facebook: www.facebook.com/GGHeiloo
Heusden/Nieuwkuijk
Stichting Gered Gereedschap Heusden
Abdij de Mariënkroon
Abdijlaan 8
5253 VP Nieuwkuijk
Telefoon: 06-13318754
Openingstijden: ma t/m do van 9:00 tot 13:00 uur.
E-mail: heusden@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschapheusden.nl
Huijbergen
Stichting Solidariteitswerkplaats Huijbergen
Jeneverbes 2b
4635 BN Huijbergen
Openingstijden: di e van 9:00 tot 12:00 uur. Do van 9:00 tot 12:00 uur
E-mail: huijbergen@geredgereedschap.nl
Loon op Zand
Stichting Gered Gereedschap Loon op Zand
Koningin Emmastraat 47
5171 GS Kaatsheuvel
Telefoon: 0416-282215
Openingstijden: di en do van 13:15 tot 16:30 uur. Wo van 10:00 tot 16:30 uur
E-mail: loonopzand@geredgereedschap.nl
Website: www.GeredGereedschapLoonopZand.nl
Middelburg
Emergis GGZ
Arnesteinweg 11
4338 PD Middelburg
Telefoon: 0118-626285
Openingstijden: ma t/m do van 9:00 tot 16:00 uur
E-mail: middelburg@geredgereedschap.nl
Website: www.wggmiddelburg.nl
Musselkanaal
DAC de Kameleon/Gered Gereedschap Musselkanaal
Willem Diemerstraat 2
9581 AG Musselkanaal
Openingstijden: ma van 13:00 tot 16:00 uur
E-mail: musselkanaal@geredgereedschap.nl
Nijkerk
Stichting Gered Gereedschap Nijkerk
Nijverheidstraat 7
3861 RJ Nijkerk
Telefoon: 06-53187160
Openingstijden: wo van 09:00 tot 12:00 uur. Vr van 09:00 tot 12:00 uur en 14.00 tot 16.00 uur
E-mail: nijkerk@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschapnijkerk.nl
Oostvoorne
Stichting Hobbywerkplaats Westvoorne/Gered Gereedschap
Pinnepot 9C
3233 LP Oostvoorne
Telefoon: 06-123 018 55
Openingstijden: wo en do van 9:00 tot 12:00 uur
E-mail: oostvoorne@geredgereedschap.nl
Website: www.hobbywerkplaatswestvoorne.nl
Rotterdam
RN Werkstraf Unit Rotterdam/Gered Gereedschap
Keilestraat 9
3029 AK Rotterdam
Telefoon: 010-4763131
E-mail: rotterdam@geredgereedschap.nl
Schagen
De Stern Dagopvang/Gered Gereedschap Schagen
Berkenweg 2
1741 VA Schagen
Telefoon: 0224-201172
E-mail: schagen@geredgereedschap.nl
Veenendaal
Reinaerde Arbeidscentrum Veenendaal / Gered Gereedschap Veenendaal
Duizend Roeden 2
3901 KA Veenendaal
Telefoon: 0318-58 31 50
Openingstijden: ma en do van 9:00 tot 17:00 uur
E-mail: veenendaal@geredgereedschap.nl
Voorst / Twello
Stichting Gered Gereedschap Voorst
Voordersteeg 12
7391 TL Twello
Openingstijden: ma van 9:00 tot 12:00 uur
E-mail: voorst@geredgereedschap.nl
Waddinxveen
Stichting Gered Gereedschap Waddinxveen
Mauritslaan 55
2741 CE Waddinxveen
Telefoon: 0182-633043
E-mail: waddinxveen@geredgereedschap.nl
Website: www.geredgereedschapwaddinxveen.nl
Woerden
Gered Gereedschap Woerden / Stichting De Samenwerkingsunie
Edisonweg 11B
3442 AC Woerden
Telefoon: 0348 – 203013
E-mail: woerden@geredgereedschap.nl
Website: www.desamenwerkingsunie.nl
Wolvega
Stichting Gered Gereedschap Wolvega
Industrieweg 14 B
8471 AD Wolvega
Telefoon: 06-83126323
Openingstijden: ma, di en do van 9:00 tot 12:00 uur
E-mail: wolvega@geredgereedschap.nl